Co oferuje strona internetowa z systemem CMS ?

CMS (Content Management System) czyli system zarządzania treścią jest dzisiaj podstawowym rozwiązaniem w większości serwisów internetowych. Dzięki wykorzystaniu CMS nawet osoby bez zaawansowanej wiedzy informatycznej mogą w prosty sposób aktualizować swoje serwisy internetowe poprzez interfejs WWW. CMS wdrażany w naszych realizacjach to skonfigurowany i sprawdzony system już od wielu lat. Duża elastyczność systemu pozwala na wdrożenia wielu różnych typów serwisów internetowych niezależnie od branży i technologii.

Podstawowe zalety posiadania CMS

  • samodzielna edycja treści, danych i grafiki w serwisie
  • prosta obsługa, umożliwiająca dokonywanie zmian nawet przez osoby nie posiadające wiedzy z zakresu programowania i tworzenia stron internetowych
  • szybka aktualizacja serwisu, pozwalająca na skuteczne dostosowanie do potrzeb rynku
  • pełna kontrola prezentowanej treści
  • modułowa budowa systemu pozwala na zastosowanie tylko potrzebnych elementów, co obniża koszty wdrożenia
  • ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem i aktualizacją serwisu

Funkcjonalność

Dzięki modułowej budowie systemu, przy każdym wdrożeniu dostosowujemy go do indywidualnych wymagań klienta. Wprowadzanie dodatkowych modułów funkcjonalnych stwarza niemal nieograniczone możliwości rozbudowy serwisu, a zastosowanie odpowiednich standardów pozwala na uzyskanie lepszych wyników w wyszukiwarkach co decyduje o tym, że nasze strony są chętnie wybierany przez klientów. Świadczy o tym szereg wdrożeń i pozytywne opinie dotyczące korzystania z naszych usług.

Zadzwoń

Open chat
Potrzebna pomoc?
Witam 👋
W czym mogę pomóc?