SprytneSEO

Strona główna  >>  Pozycjonowanie  >>  SprytneSEOMusisz to wiedzieć!

Aby wybrać dla swojej firmy najlepsze warunki pozycjonowania, każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć że pozycjonowanie to tak naprawdę zbiór czynników mających na celu zwiększenia pozycji w Google.

SprytneSEO to oferta dla osób nie lubiących zaskoczenia, ze względu na ustalenie stałego abonamentu oraz współpracy przy jego wykorzystaniu! Jest obecnie najbardziej korzystnym sposobem na pozycjonowanie, ze względu na wykorzystanie pełnego potencjału strony z określonym budżetem miesięcznym. Opcja współpracy “SprytneSEO” funkcjonuje na zasadzie podobnej jak fundusz inwestycyjny, sami decydujemy jaką kwotę chcemy przeznaczyć na jej promowanie, wybierając z dostępnych pakietów: BASIC, STANDARD, SUPER lub ULTIMATE. Pakiety pełnią funkcję wyznacznika dla naszych specjalistów podczas zdobywania cennych dla strony linków, które z miesiąca na miesiąc  przyczyniają się do zwiększenia odwiedzin Twojej witryny. Należy podkreślić fakt, iż kroki które zostają podjęte w rozwiązaniu abonamentowym, są zupełnie identyczne jak podczas współpracy “płatnej od efektu”, którą również posiadamy w ofercie ProsteSEO.


WYBIERZ PLAN

Jakość linków

Przygotowanie strony

Ilość słów kluczowych

Linkowanie z precli

Linkowanie podstron

Linki PREMIUM

Zgłoszenie strony

Pomoc techniczna

BASIC

129

miesięcznie

Katalogowanie (PageRank 0-2)

Optymalizacja witryny pod SEO

Ilość fraz: od 1 do 6

Google

Dni robocze

STANDARD

199

miesięcznie

Katalogowanie (PageRank 0-3)

Optymalizacja witryny pod SEO

Ilość fraz: od 6 do 12

Linkowanie z Precli (PR 0-2)

Google

Dni robocze

SUPER

499

miesięcznie

Katalogowanie (PageRank 0-4)

Optymalizacja witryny pod SEO

Ilość fraz: od 12 do 20

Linkowanie z Precli (PR 0-3)

Ilość od 3 do 5 podstron

Google, Bing, Ask, Yahoo

24 h na dobę

ULTIMATE

999

miesięcznie

Katalogowanie (PageRank 0-8)

Optymalizacja witryny pod SEO

Ilość fraz: od 20 do uzgodniena

Linkowanie z Precli (PR 0-8)

Ilość od 5 do 15 podstron

Google, Bing, Ask, Yahoo

24 h na dobę


 

Czym się kierować w wyborze słów kluczowych:

Wybierz słowa kluczowe które chcesz pozycjonować, wybór słów kluczowych rozpoczyna się od swoich skojarzeń, fraz pasujących do danej dziedziny. Następnie warto sprawdzić słowa kluczowe konkurencji stron WWW, stron o podobnej tematyce. Należy sprawdzić, jakie hasła na tych stronach zostały wybrane do pozycjonowania, umieszczane są w tytule strony który widzisz w Google.
Pomagamy w wyborze słów kluczowych!
Prześlij wybrane słowa kluczowe w celu sprawdzenia przez naszego specjalistę, określi jaka jest konkurencja oraz zaproponuje frazy które można dodatkowo osiągnąć. W ofercie SprytneSEO nie ograniczamy Ciebie ilością wybranych fraz, ocenimy jedynie czy wybrany pakiet będzie na tyle silny aby sprostać wszystkim wybranym.
Forma SprytneSEO Tobie nie odpowiada?  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą >> ProsteSEO <<

SprytneSEO
5 (100%) 1 vote